BELPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Şirketimiz 1994 yılında BEL-PAK TEMİZLİK ŞİRKETİ adı altında kurulmuştur. İlk hedefi toplumumuza hizmet vermek amacıyla açılan şirketimiz kısa sürede hedefine ulaşmıştır. İleriye dönük bir şekilde hızlı adımlarla ilerleyen şirketimiz TSE ve ISO belgelerini alarak toplumumuza daha kaliteli bir hizmet vermek hedefindedir. TSE ve ISO belgesi dışında bütün yasal belgelerimiz mevcuttur. Şirketimiz ilk açıldığı dönemde 5 kişilik bir personelle başlamış ve zamanla başarılı kaliteli iş gücünü artırmak amacı ile Geçici personeller de dahil Personel sayısını 120’ye çıkarmıştır.
BEL-PAK TEMİZLİK ŞİRKETİ Her türlü temizlik konusunda elemanlarına öncelikli olarak rutin eğitimden sonra müşterilerimizin karşısına çıkarmaktadır. Temizliğin içeriğini öğrenmeyi amaçlayarak eğitmenlerimiz gerek part-tıme gerekse full-tıme olan personellerimize yardımcı olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön plana almışlardır. Personellerimiz part-tıme ve full-tıme olarak 2 grupta bulunmaktadır. Şirketimiz sadece genel temizliği konu almamış, kapsamını geliştirerek ilaçlama ve sosyal hizmetler konusunda da hizmet vermektedir. Şirketimiz kapsamı içerisinde ki bütün elemanlarımıza sosyal güvencesini sağlayarak çalışma esnasında oluşabilecek her türlü kaza sonucu için personellerimizi sigortalamıştır.

BEL-PAK TEMİZLİK ŞİRKETİ ulaştığı bu noktada durmayarak başarılarına başarı katmaya devam edecektir.Siz değerli müşterilerimizin de onaylarıyla şirketimizi daha ileri zirvelere ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.Bizim için öncelikli olarak sizlerin memnuniyetidir. Temizlikten kaçmayın ve bizlere ulaşın.
  • Bel-Pak temizlik çalışanlarının daha mutlu olabileceği,ileriye dönük ve sisteme katılımcı bir ortam oluşturmak için birlikte çaba göstermek,
  • Öncelikle Bel-Pak Temizlik hizmetlerine yardımcı olan kuruluşlardan başlayarak,temizlik sektörünün her düzeyinde kalite bilincinin yerleşmesine yardımcı olmak,
  • Müşterilerimize en iyi tanıtım ve hizmet sunarak,müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak,
  • Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırmak ve geliştirmek,
  • Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktır.
Content

Renkler

Yazı Renkleri:

Arka Plan:


Başlık:

Sidebar:

Renkleri Sıfırla